Indlæser

Match PP-ISO1

Match ISO-kabel, 1.0 mtr
Varenr: 550H424910
475 kr
Leveringtid:  Forespørgsel
  • Gratis fragt ved køb over 899,-
  •   30 dages fuld returret og 2 års garanti
  • Trustpilot-score: FREMRAGENDE
  • Besøg vores butik i Odense her
Tilslutningskabel på 1 meter til Match Plug &$$$$ Play-forstærkere.

Der er ISO-stik i den ene ende og Match PP-stik i den anden ende.


Længde: 1 meter



MATCH PLUG &$$ PLAY: Bedre lyd i bilen på den NEMMESTE måde!
Produkter fra Match fra tyske Helix/Audiotec Fischer er udviklet med én vision for øje: at gøre det så nemt som muligt at opgradere lyden i sin bil!

Audiotec Fischer er kendt for deres mangeårige tradition indenfor bilstereo (i meget høj kvalitet) og med deres nye MATCH Plug &$$ Play-forstærkere og subwoofere kan du opgradere lyden i din bil på kort tid og som regel uden brug af ekstra kabler eller installationserfaring.

Forstærkerne passer direkte i rigtig mange biler med ISO-tilslutning og ellers kan der skaffes adapterkabler til over 2500 forskellige bilmodeller.
...og så kan du downloade og forprogrammere forstærkeren med en bilspecifik DSP-lydprofil, så du opnår den helt maksimale lyd i din bil!

Fordele ved MATCH Plug &$$ Play-produkter:
  • det er ikke nødvendigt at udskifte hverken højttalere eller autoradio
  • der skal ikke klippes i bilens ledninger
  • der skal ikke ændres i bilen CAN Bus-system
  • alle kabler leveres færdigsamlede til ren Plug &$$ Play og med meget kortere monteringstid end konventionelle løsninger
  • der skal ikke ændres på bilens interiør og det hele kan hurtigt fjernes uden spor (velegnet til bla. leasingbiler)
Enhed: Stk
Type: Forstærkertilbehør

Kontaktoplysninger (GPSR)

Anmeldelser
Gennemsnitlig vurdering 0 ud af 5 Antal vurderinger 0
For at give en anmeldelse skal du have købt dette produkt tidligere og logge ind på din kundeprofil.

Denne vare har ingen anmeldelser.

Lignende produkter

Andre har også købt

Log ind

Vores laveste pris 1-30 dage før prisnedsættelse:

BEMÆRK. Prisen er den laveste pris, der anvendes for produktet 1-30 dage før den aktuelle prisnedsættelse blev udført. Undtagelsen er, hvis der er foretaget gradvise reduktioner, så vis den laveste pris 1-30 dage før første prisnedsættelse.