Indlæser
Nyhed

Auto-Connect OFC-højttalerkabel 2x2.5 mm², Lbm

Fleksibelt sort højttalerkabel i metermål med 2 x 2.5 mm² OFC-kobber, metermarkering og tydelig polaritet.
Varenr: 720L2SC255OFC
25 kr
Tilbudet gælder indtil:
Lagerstatus: På lager online
Leveringtid:  1-4 hverdage
  • Gratis fragt ved køb over 899,-
  •   30 dages fuld returret og 2 års garanti
  • Trustpilot-score: FREMRAGENDE
  • Besøg vores butik i Odense her

Auto-Connect L2SC255OFC er et fleksibelt og smidigt højttalerkabel til kabelføring mellem forstærker og højttalere. Sælges i metermål, så du nemt kan købe præcis den længde, du har brug for.

  • Sælges i metermål
  • 2 x 2.5 mm² højttalerkabel
  • 100% OFC-kobber
  • Fleksibel yderisolering for nemmere kabelføring
  • Tydelig plus- og minusmarkering
  • Metermarkering langs kablet

OFC-kobber
OFC-kablet er fremstillet med ledere i iltfrit kobber og er velegnet, når du ønsker at bruge et højttalerkabel med ledere af rent kobber i installationen. Den sammenhængende konstruktion med to ledere giver en pæn kabelføring, mens den fleksible kappe gør det nemmere at føre kablet langs paneler, rundt om bøjninger og gennem kabelveje i bilen.

Specifikationer
Enhed: løbende meter
Kabelareal: 2 x 2.5 mm²
Ledermateriale: 100% OFC-kobber
Farve: sort
Polaritetsmarkering: plus og minus
Hel rulle: 200 meter

Mærke: Løbemeter

Kontaktoplysninger (GPSR)

Anmeldelser
Gennemsnitlig vurdering 0 ud af 5 Antal vurderinger 0
For at give en anmeldelse skal du have købt dette produkt tidligere og logge ind på din kundeprofil.

Denne vare har ingen anmeldelser.

Tilbehør

Lignende produkter

Log ind

Vores laveste pris 1-30 dage før prisnedsættelse:

BEMÆRK. Prisen er den laveste pris, der anvendes for produktet 1-30 dage før den aktuelle prisnedsættelse blev udført. Undtagelsen er, hvis der er foretaget gradvise reduktioner, så vis den laveste pris 1-30 dage før første prisnedsættelse.