Indlæser
Nyhed
ACV

INBAY® Pocket VW T-Roc 15W

Trådløs opladningsløsning til smartphones i VW T-Roc, understøtter Qi-standard og er kompatibel med certificerede enheder.
Varenr: 700241320612
1065 kr
Tilbudet gælder indtil:
Lagerstatus: På lager online
Leveringtid:  1-4 hverdage
  • Gratis fragt ved køb over 899,-
  •   30 dages fuld returret og 2 års garanti
  • Trustpilot-score: FREMRAGENDE
  • Besøg vores butik i Odense her

ACV 241320-61-2 er en INBAY® Pocket, der er designet til Volkswagen T-Roc (A1), som blev produceret mellem 07/2017 og 2024. Dette produkt gør det muligt at oplade smartphones trådløst og induktivt ved hjælp af INBAY®-teknologi.

  • Understøtter trådløs opladning i henhold til Qi-standarden.
  • Kompatibel med alle smartphones, der er certificeret af Wireless Power Consortium.
  • Påvirker hverken bilens elektroniske systemer eller radiomodtagelsen.
  • Inkluderer et VW-specifikt Y-kabel til nem installation.
  • Leveres i sort og er designet til at passe ind i bilens interiør.

INBAY® Pocket sikrer, at der ikke opstår forstyrrelser i bilens bussystem eller elektronik. Produktet er desuden designet, så det ikke påvirker modtagelsen af AM, FM eller DAB+. Bemærk, at der ikke må befinde sig metalgenstande mellem opladningsenheden og smartphonen, og at beskyttende covers ikke må indeholde metalkomponenter.

Passer til
VW T-Roc (A1) 11/2017 - 11/2021
VW T-Roc (A1) 01/2022 - 2024
VW T-Roc cabriolet (A1) 03/2020 - 10/2021
VW T-Roc cabriolet (A1) 03/2022 - 2024

Specifikationer
Indgangsspænding: +12V DC
Udgangsspænding: 5V, 9V
Udgangsstrøm: 1,2A max.
Udgangseffekt: 5W til 15W afhængigt af smartphone.
Mål for smartphone med beskyttende cover: 150mm x 77mm

Kontaktoplysninger (GPSR)

Anmeldelser
Gennemsnitlig vurdering 0 ud af 5 Antal vurderinger 0
For at give en anmeldelse skal du have købt dette produkt tidligere og logge ind på din kundeprofil.

Denne vare har ingen anmeldelser.

Lignende produkter

Log ind

Vores laveste pris 1-30 dage før prisnedsættelse:

BEMÆRK. Prisen er den laveste pris, der anvendes for produktet 1-30 dage før den aktuelle prisnedsættelse blev udført. Undtagelsen er, hvis der er foretaget gradvise reduktioner, så vis den laveste pris 1-30 dage før første prisnedsættelse.