Indlæser
Nyhed

Recoil DRC1

Kabeltilsluttet kontrolenhed med skærm til P610 DSP med mastervolumen, subwooferniveau, kildevalg og 6 presets.
Varenr: 808DRC1
460 kr
Tilbudet gælder indtil:
Lagerstatus: Udsolgt
Leveringtid:  Udsolgt
  • Gratis fragt ved køb over 899,-
  • 30 dages fuld returret og 2 års garanti
  • Trustpilot-score: FREMRAGENDE
  • Besøg vores butik i Odense her

Ekstern kontrolenhed til P610

Recoil DRC1 er en kabeltilsluttet kontrolenhed, der giver dig nem styring af din DSP direkte fra førerpladsen. Du får hurtig adgang til mastervolumen og subwooferniveau, kan skifte mellem indgangskilder og bladre mellem gemte DSP-presets uden at tilslutte en computer. Perfekt, når du vil kunne finjustere systemet til daglig eller skifte indstilling alt efter musik og kørsel.

  • Kompatibel med Recoil DSP P610
  • Master Volume og separat subwooferniveau
  • Valg af kilde: CD, Bluetooth, Optical, U Disk, Auxiliary
  • Vælg mellem 6 DSP-presets
  • TFT-farveskærm
  • 3 m tilslutningskabel medfølger

Nem kontrol uden besvær

DRC1 er udviklet til at gøre det nemt at styre de vigtigste funktioner i DSP'en. Med et tydeligt display og hurtig navigation kan du justere volumen og basniveau direkte uden at skulle ind i menuerne i bilens originalsystem eller tilslutte en computer.

Hurtigt skift mellem kilder og presets

Skift indgangskilde, og spring mellem de seks gemte DSP-presets med et par tryk. Det er praktisk, hvis du vil have forskellige indstillinger til forskellig musik, forskellige førere, eller hvis du eksempelvis skifter mellem streaming og optisk signal.

Kabel til montering medfølger

Der medfølger et 3 meter langt tilslutningskabel, så det er nemt at placere kontrolenheden dér i kabinen, hvor den gør mest gavn.

Specifikationer

Type: Kabeltilsluttet DSP-kontrol
Kompatibilitet: Recoil DSP P610
Funktioner: Mastervolumen, subwooferniveau, kildevalg, valg af preset (6 stk)
Display: TFT-farveskærm
Kabel: 3 m (medfølger)

Kontaktoplysninger (GPSR)

Tilbehør

Lignende produkter

Andre har også købt

Log ind

Vores laveste pris 1-30 dage før prisnedsættelse:

BEMÆRK. Prisen er den laveste pris, der anvendes for produktet 1-30 dage før den aktuelle prisnedsættelse blev udført. Undtagelsen er, hvis der er foretaget gradvise reduktioner, så vis den laveste pris 1-30 dage før første prisnedsættelse.